Sprzedawca w Warszawie \ Продавці у Варшаві

ALDIK NOVA SP. Z O.O.

Фірма, яка  функціонує з 1991 року і має мережу продуктових супермаркетів терміново розшукує Продавців

Місце роботи: Варшава

Магазин Aldik на вулицях: Skarbka z Gór 15; Daniłowskiego 2/4; Rozłogi 16 lub Kondratowicz 39
Вимоги:

  • Комунікабельність і привітність
  • Обслуговування фіскальної каси
  • Викладка товару
  • Догляд за чистотою в магазині

Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування (трудовий договір)
  • Можливість професійного розвитку
  • Соціальний пакет: медичний та спортивний

«Виражаю згоду на відкриття та обробку моїх даних, на час рекрутації (згідно з положенням  29.08.1997 r. про охорону особових даних, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

тел: +48 81 535-83-76

e-mail: angelika.czerniak@aldik.pl

Firma funkcjonująca od 1991 roku, sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych.

POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
SPRZEDAWCY
Miejsce pracy: Warszawa,  sklepy Aldik na ulicach: Skarbka z Gór 15; Daniłowskiego 2/4; Rozłogi 16 lub Kondratowicz 39

ZADANIA OSOBY NA TYM STANOWISKU:

rzetelna i miła obsługa klienta
obsługa kasy fiskalnej lub praca na jednym z działów
wykładanie towaru
dbanie o estetyczny, przyjemny dla klienta wygląd sklepu

OFERUJEMY:
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
preferencyjne pakiety: medyczny i sportowy

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Tel: +48 81 535-83-76