Pracownik Restauracji\ Працівник ресторану

Pracownik Restauracji

Miejsce pracy:

Warszawa – Białołęka, Targówek, Bielany

Opis stanowiska

Restauracje licencyjne McDonald's zatrudnią pracowników z Ukrainy, zarówno w niepełnym wymiarze godzin, jak i na cały etat do pracy na stanowisku kasjera/pracownika kuchni/pracownika zmiany nocnej/ baristy McCafe. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, jedynie znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Do obowiązków pracownika należy przygotowywanie produktów; prace magazynowe; utrzymywanie czystości sprzętów i restauracji.

Oferujemy

  • umowę o pracę (pełnopłatny urlop wypoczynkowy, płatna przerwa, normowany czas pracy, płatne świadczenia chorobowe)
  • premie uznaniowe za frekwencję
  • premie za staż pracy
  • premię pieniężną po 1 roku pracy
  • zwrot kosztów za badania pracownicze oraz sanitarne
  • etat dostosowany do twojej dyspozycyjności (od ¼ do całego etatu)
  • elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb, jeśli nadal się uczysz ułożymy grafik biorąc pod uwagę twój plan zajęć
  • ekwiwalent za pranie i obuwie (0,70 zł netto do każdej przepracowanej godziny)
  • zniżki na produkty McDonald's, bezpłatne napoje
  • możliwość rozwoju
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • wynagrodzenie od 2100 do 2400 zł brutto na umowie na pełen etat

Niezbędne dokumenty:

  1. Paszport
  2. Ważna wiza– Wiza (D), 05 lub 06 lub 09 lub 11. Może być też Karta Pobytu z decyzją lub Karta Polaka

Mówimy po ukraińsku 574 078 096 Irena

Zalatwiamy oświadczenia dla osób które deklarują chęć pracy a nie posiadają wizy.

* Mówimy po Ukraińsku! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły w swoim ojczystym języku.

* Pomagamy załatwić formalności: występujemy o zezwolenie na pracę typu A (zarówno przed podjęciem pracy jak i w trakcie przy przedłużeniu umowy) w Urzędzie Pracy i wypełniamy niezbędną dokumentację.

* W przypadku osób chcących pracować ponad 1 pełny etat istnieje możliwość jednoczesnego zatrudnienia w innej restauracji. Dostosowujemy grafiki takiego pracownika, dzięki czemu ma możliwość wypracowania większej ilości godzin.

Obywatele Ukrainy mogą legalnie pracować na terenie Polskie na oświadczenie z Urzędu Pracy przez maksymalnie 180 dni w ciągu kolejnych 12 miesięcy, niezależnie od ilości pracodawców.

Firma TADEO Tadeusz Staśkiewicz prowadząca restauracjeMcDonald’s, zatrudnia wszystkich swoich pracowników na umowach o pracę i zapewnia im wszelkie niezbędne świadczenia. Praca w restauracjach McDonald’s jest zgodna z przepisami Prawa Pracy RP a ilość godzin w danym miesiącu uzależniona jest od norm ustawowych. Firma TADEO nie zapewnia żadnym swoim pracownikom zakwaterowania.

Працівник ресторану

Місце роботи:
Варшава – Бялоленька, Тарговек, Бєляни

Вимоги до кандидатів:

Ресторани МакДональдз запрошують на роботу працівників з України, на повний і неповний робочий день на посаду касир / кухонний працівник / працівника нічної зміни / бариста McCafe.
Ми не вимагаємо досвіду роботи, тільки знання польської мови на розмовному рівні.
Обов'язки працівника: приготування продукції; робота на складі; підтримання в чистоті обладнання та ресторан

Пропонуємо:

• трудовий договір (повністю оплачувану відпустку, перерви, нормалізований графік роботи, оплачені лікарняні)
• премії
• додаткова оплата за стаж
• грошову винагороду за рік роботи
• відшкодування витрат на клінічні дослідження і медичну книжку
• Графік роботи індивідуальний (навіть 25% СТАВКИ)
• гнучкого графіка роботи з урахуванням індивідуальних потреб, якщо ви СТУДЕНТ
• винагорода за прання  одягу і догляд за взуттям (0,70 zł нетто за кожну годину роботи)
• знижка на продуктах, безкоштовні напої МакДональдза
• можливість кар'єрного зросту
• своєчасна виплата заробітної плати
• заробітна плата від 2100 до 2400 брутто

Необхідні документи:
1.Паспорт
2.Віза категорії (D), 05 або 06 або 09 або 11
Може бути Карта побиту і Карта Поляка

* Ми говоримо українською мовою! Зателефонуйте і дізнайтеся подробиці рідною мовою.
* Ми допомагаємо підготувати документи на побит дозвіл на роботу тип А
* Для людей, які хочуть працювати повний робочий день 1 більше є можливість додатково працювати в іншому ресторані.

Є запитання? Дзвоніть 574 078 096 Ірина

Робимо запрошення!!!!