Administrator Systemów Linux

Branża: IT, internet

Jeśli zaliczasz się do grona osób energicznych, z pasją, lubiących wyzwania, uważających, że nie ma problemów nie do rozwiązania oraz spełniasz poniższe wymagania - jesteś idealnym kandydatem.

Wymagania:

- znajomość administracji systemami Linux

- znajomość technologii VoIP a w szczególności protokołu SIP będzie atutem

- znajomość zagadnień z obszaru sieci IP będzie atutem

- swoboda w pracy i wdrażaniu systemów OpenSource

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

- utrzymanie i rozwój systemów

- uczestnictwo w zespole tworzącym nowe rozwiązania i usług

- zapewnienie bezawaryjnej pracy systemów

- tworzenie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- stabilne zatrudnienie

- przyjazną atmosferę pracy

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

- rozwój i współpracę z expertami chętnie dzielącymi się swoją wiedzą

Oferty prosimy kierować na adres: praca@globitel.pl