Monter

branża: Produkcja

Janki koło Warszawy

 Festo to  światowy lider w branży automatyki i pneumatyki  przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 18 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie prac montażowych mechanicznych i elektrycznych na podstawie dokumentacji wykonawczej i instrukcji  montażowych oraz dokumentacji technicznej

  • obsługa i  korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych

Wymagania:

  • umiejętność  czytania instrukcji  montażowych

  • wysoka kultura osobista oraz dokładność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • pracę jednozmianową

  • bogaty pakiet socjalny (w tym możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy busem z Centrum W-wy do siedziby w Jankach)

  • możliwość poszerzenia swoich umiejętności na specjalistycznych szkoleniach

Kontakt

rekrutacja@festo.com

Festo Sp. z o.o.